2017-04-29; 12:39 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos









Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12181755
Šiandien apsilankė: 3230
Dabar naršo: 116



Pranešimai spaudai
Tarptautinio projekto partnerių susitikimas Marijampolėje

Marijampolėje vasario 19 - 25 dienomis viešėjo Šv. Cecilijos gimnazijos bičiuliai iš Graikijos, Turkijos, Kroatijos, Latvijos ir Portugalijos kartu dalyvaujantys tarptautiniame Erasmus + KA2 projekte „Magic in the Classroom with Augmented Reality“ ( „Magija naudojant papildytą realybę klasėje“).

Iš kiekvienos dalyvaujančios šiame projekte, kuris vyksta nuo 2015 metų rugsėjo mėnesio šešiose skirtingose Europos šalyse, mokyklos atvyko po 4 mokinius ir 2-3 mokytojus. Partnerių dalyvių viešnagės tikslas dalyvauti projektinėse veiklose, susipažinti su miestu ir Lietuva, krašto bei šalies kultūra.

Atvykusius į gimnaziją ir miestą svečius Savivaldybės Tarybos posėdžių salėje priėmė mero pavaduotoja Irena Lunskienė ir administracijos direktorius Sigitas Valančius. Svečiai buvo supažindinti su Marijampole, pristatytas filmas apie savivaldybės istoriją, verslą, švietimą, kultūrą  bei tradicijas.

Šio partnerių susitikimo metu vyko dalyvių prisistatymai ir kultūrinės programos, pasidalinimas inovacinės veiklos mokyklose naudojant informacine technologijas patirtimi. Bendraujant buvo puiki galimybė patobulinti anglų kalbos žinias bei praplėsti pažintį su kitomis Europos šalimis ir jų kultūra. Pagal projekto programą visą savaitę vyko įvairi su kompiuterinėmis technologijomis susijusi veikla, dalyviai lankėsi kultūros įstaigose ir panaudodami savo fantaziją bei kūrybiškumą atliko užduotis.

Kaip sakė projekto vadovė Marijampolėje, Šv. Cecilijos gimnazijos anglų kalbos mokytoja Inga Jočionienė, šis tarptautinis projektas skirtas keistis informacija ir patirtimi, gerinti užsienio kalbos įgūdžius, plėsti kultūrinį akiratį, skatinti toleranciją tarp kultūrų ir tautų, o visi dalyviai nuoširdūs, pilni naujų idėjų, nusiteikę bendradarbiauti ir kartu įgyvendinti projekto tikslus. Projekto partnerių susitikimai jau vyko Turkijoje, Kroatijoje, Latvijoje.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos



Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus