2017-02-21; 11:40 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 11715007
Šiandien apsilankė: 3439
Dabar naršo: 278Pranešimai spaudai
Susitikime - apie aktualias daugiabučių namų gyventojų problemas

Daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkų susitikime  su Marijampolės savivaldybės meru Vidmantu Braziu, mero padėjėju Albinu Mitrulevičiumi, savivaldybės administracijos padalinių vadovais, UAB „Marijampolės butų ūkis“ direktoriumi Kęstučiu Kubertavičiumi,  UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro direktoriumi Algirdu Bagušinsku, UAB „Marijampolės šilumos tinklai“ ir savivaldybės administracijos specialistais aptartos gyventojams aktualios problemos.

Susitikimo metu daugiabučių namų bendrijų pirmininkai išsakė daug rūpimų ir skubiai spręstinų klausimų,  kylančių  dėl namų eksplotavimo po renovacijos projektų įgyvendinimo, kiemų  ir gatvių prie namų priežiūros ir tvarkymo, šilumos, vandentiekio bei kitų gyventojams aktualių problemų. Buvo priminti ir seni pažadai sutvarkyti prie daugiabučių esančias aikšteles, vėl kalbėta apie  neišspręstas problemos dėl nebaigtų statybų šalia daugiabučių namų bei kitais klausimais.

Su aktualiais mokėjimo už atliekų tvarkymą pasikeitimais supažindino Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro direktorius A. Bagušinskas.

 „Turime žinoti, kad atliekų, kurios išrūšiavus patenka į specializuotus konteinerius,  sutvarkymas gyventojams nieko nekainuoja. Už jų surinkimą ir sutvarkymą sumoka gamintojų ir importuotojų organizacijos. Kuo geriau išrūšiuosime atliekas, tuo mažiau jų pateks į mišrių komunalinių atliekų,  už kurių sutvarkymą moka gyventojai, konteinerius. Kviečiu  rūšiuoti ir būti aktyviems pranešant apie  atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimus“ , – sakė A. Bagušinskas.

Daugiausia klausimų dėl ypatingai rūpimų ir užsitęsusių problemų buvo išsakyta UAB „Marijampolės butų ūkis“ direktoriui Kęstučiui Kubertavičiui.   

„Gyventojų problemų sprendimų vilkinimas, prašymu ignoravimas - netoleruotini. Turime  drauge  užtikrinti tinkamą daugiabučių namų gyventojų gyvenimo kokybę ir  padėti spręsti iškylančias problemas,  – susitikime sakė savivaldybės meras V. Brazys.

Meras V. Brazys patikino, kad į visus aktualius klausimus ir problemas, pasiūlymus susijusius su  savivaldybės daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimu bei eksplotavimu bus siekiama reaguoti kuo operatyviau ir bus ieškoma galimybių juos kuo skubiau išspręsti. Šie klausimai savivaldybėje pavesti kuruoti mero padėjėjui Albinui Mitrulevičiui, neseniai pradėjusiam dirbti šiose pareigose.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės nuotraukosAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus