2017-03-24; 0:04 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 11938462
Šiandien apsilankė: 8592
Dabar naršo: 72Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Smurtas nebus toleruojamas

Plačiai visoje šalyje pastaruoju metu aptarinėjamas Mokolų pagrindinėje  mokykloje 2016 m. gruodžio 7 d. įvykęs atvejis, kai mokyklos direktorius Sigitas Virbickas nesusivaldė ir panaudojo smurto elementus prieš mokinę. Kai kam atrodė, kad direktoriaus veiksmų įvertinimo procesas vilkinamas ar norima prieš įvykusį faktą užsimerkti.

Marijampolės savivaldybės mero potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė ištirti šį konkretų atvejį. Patikiname, kad su nukentėjusia mokine ir jos šeimos nariais nuolat dirba vaikų teisių apsaugos specialistai, psichologai. Darbo grupės nariai bendravo su visais, kuriuos šis įvykis buvo palietęs. Prašome visų mokyklos bendruomenės narių padėti vieni kitiems išeiti iš susidariusios situacijos, užsiimti ugdymo procesu, visokeriopai padėti mergaitės šeimai įveikti šią nuoskaudą.

Po direktoriaus S. Virbicko atleidimo, kol bus paskelbtas konkursas ir paskirtas naujas direktorius, mokyklai vadovauja buvusi mokyklos direktoriaus pavaduotoja Aldona Bagdonienė. Mokykla turi potencialo normaliai funkcionuoti ir kokybiškai ugdyti mokinių gebėjimus bei žinias. Atsiprašome visų, kuriems dėl šio konkretaus atvejo teko patirti ir išgyventi ne pačius geriausius jausmus bei abejones.

Kai kas bandė „prisegti“ įvykio sprendimui ir politinę etiketę. Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys, Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės skyriaus pirmininkas, patvirtina, kad pradėjus minėto įvykio tyrimą, nusižengimu įtariamas direktorius S. Virbickas suspendavo veiklą šioje partijoje.

Norėdami nuraminti sutrikusią mokyklos bendruomenę ir visus žmones, kurie sekė šį įvykį, Marijampolės savivaldybės vadovai atsakingai pareiškia, kad joks smurtas nebus toleruojamas niekada, kad informacija apie fizinio ar psichologinio smurto apraiškas turi būti pranešta visoms atsakingoms institucijoms ir iki galo išaiškinta bei įvertinta.

Marijampolės savivaldybės
mero pavaduotoja Irena LunskienėAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (2) skaityti
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus