2017-06-27; 15:32 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
 
 
 
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos
 
 
 

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot


Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12460658
Šiandien apsilankė: 2596
Dabar naršo: 101


Pranešimai spaudai
Savivaldybė aptarė priemones kaimo kelių būklei gerinti

Kasmetine pavasario problema tampa pažliugę, išvažinėti užmiesčio ir kaimo keliai. Marijampolės savivaldybės administracijoje balandžio 4 d. buvo sušauktas išplėstinis pasitarimas pas laikinai savivaldybės mero pareigas einančią Ireną Lunskienę dėl prastos kelių būklės savivaldybės kaimiškosiose seniūnijose. Pasitarime dalyvavo Savivaldybės administracijos Ūkio departamento direktorius Vidas Pielikis, kaimiškųjų seniūnijų seniūnai, kelių priežiūros darbus atliekančios įmonės UAB „Sumeda“ atstovai. Buvo tariamasi, kaip paspartinti pavasarinius kelių priežiūros darbus, iš kurių svarbiausias – kelių greideriavimas.

Visų šešių Marijampolės savivaldybės kaimiškųjų seniūnijų kelius prižiūri UAB „Sumeda“, atrinkta šiems darbams pagal vykdytą viešąjį konkursą. Pasitarime dalyvavęs bendrovės statybos direktorius Gintautas Uldinskas ir inžinierius Vytautas Sabukonis išgirdo savivaldybės vadovų raginimą ieškoti sprendimų, kaip kuo greičiau taisyti kaimiškųjų vietovių kelius. Pasitarime buvo nuspręsta glaudžiau bendradarbiauti įmonei su seniūnais, derinti su jais darbų atlikimo grafikus. Sutarta, kad pirmiau bus tvarkomi tie keliai, kur yra daugiau gyventojų. Tad kelias, kuriuo naudojasi dešimt gyventojų, bus tvarkomas pirmiau, negu tas, kuris tarnauja tik vienam gyventojui. Taip pat savivaldybės atstovai paprašė šiuo intensyviu pavasarinio kelių tvarkymo laikotarpiu pailginti įmonės darbininkų darbo valandas ir dirbti net šeštadieniais. Įmonės atstovai įsipareigojo dirbti ilgiau ir darbuotis šeštadieniais, jei tik gamtos sąlygos leis.

„Turėdami tokias skiriamas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas geriausiu atveju kelius galime greideriuoti 2–3 kartus per metus“, - finansinę situaciją aiškina Ūkio departamento direktorius V. Pielikis. Todėl savivaldybė kviečia prie kelių tvarkymo proceso prisijungti ūkininkus, žemės ūkio bendroves, kurios naudojasi keliais ir dažnai, vykdydami savo ūkinę veiklą, juos gadina. Kartais girdimi pasiaiškinimai, kad visi moka vadinamą kelių mokestį. Tačiau šis mokestis skiriamas tik kelių priežiūrai, o sugadinus reikia kelią pataisyti.

Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
 

PRISIJUNGTI gyventojams
VAIZDO transliacijos
APKLAUSA apie asmenų aptarnavimo kokybę


EISMO TVARKARAŠČIAI
GATVIŲ PAVADINIMŲ IR ADRESŲ SUTEIKIMAS
KAIMO PLĖTROS ŽEMĖTVARKOS PROJEKTAI
VIETOS BENDRUOMENIŲ SAVIVALDOS PROGRAMA
MARIJAMPOLĖS MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ 
 
 
 
 
 
   
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus