Pradžia / Turizmas
Pramogos

Žirginio sporto klubas HORSINA

Sportinių žirgų veisimas, auginimas, treniravimas, priežiūra, jojimo
kursai vaikams ir suaugusiems. Klubas organizuoja žirgų varžybas,
konkūrus, lygiąsias lenktynes. Įvairioms progoms nuomojama
žirgais kinkyta karieta - puiki savaitgalio pramoga gamtos
mylėtojams ir aktyvaus poilsio mėgėjams.

Marijampolės sav., Triobiškių k.
Tel. (8 343) 59 925

Baltiška apeiginė pirtis ir plaukiojimas baidarėmis

Pirtis stovi vaizdingame Šešupės upės klonyje. Įrengta virš upės lauko terasa, laužavietė, žvejyba, pasiirstymas gumine valtimi. Žiemą galima pačiužinėti bei paslidinėti. Yra kalniukas rogėms bei slidėms, krepšinio bei tinklinio aikštelė. Įrengta vieta šašlykams kepti. Vasarą pageidaujantys gali miegoti po atviru dangumi - „gandralizdyje“ įrengtame medyje.
Vedami pirties renginiai žmonių grupėms nuo 2 iki 10 asmenų (paskaita, dūminė pirtis, praktiniai užsiėmimai). Vieną kartą per savaitę vyksta vieši pirties renginiai. Renginys susideda iš teminės paskaitos, diskusijų ir pabaigai - apeiginė pirtis. Atvykusiems iš toliau siūloma nemokama nakvynė.
Be visų šių paslaugų, siūloma išbandyti jėgas plaukiant baidarėmis. Galimi 5 arba 2 val. plaukimo maršrutai Dovinės bei Šešupės upėmis (trasa niekuo nenusileidžia Ūlai). Šeimininkas svečius nuveš iki pasirinktos išplaukimo vietos ir maloniai sutiks parplaukusius. Sodybos teritorija, pirčių malonumais gali pasinaudoti visi plaukiantys pro šią sodybą.

Marijampolės sav., sodų bendrija „Papartis“
Tel. 8 699  29 276
El. paštas kgf@kgf.lt
www.saunaclub.lt

 

Boulingas, biliardas, naktinis klubas LŪNA

Įrengti keturi boulingo takeliai, erdvi ir jauku salė. Linksmi ir paslaugūs instruktoriai supažindins Jus su taisyklėmis bei žaidimo gudrybėmis. Jei žaisdami pavargsite ir išalksite, galėsite atsigaivinti šaltu alumi, įvairiais gaiviaisiais gėrimais bei paragauti skanių patiekalų.
Biliardo klube Jūs rasite penkis amerikietiško ir vieną rusiško biliardo stalą. Jus pasitiks rami aplinka bei visuomet paslaugus personalas. Panorėję galėsite pakilnoti bokalą alaus, gaivaus bei tonizuojančio gėrimo stiklą. Įsitaisę patogiuose minkštasuoliuose galėsite ne tik nusnūsti, bet ir pasisemti patirties bei lazdos valdymo technikos ir gracingų judesių iš šalia žaidžiančių profesionalų.
Naktinis klubas Jus pradžiugins šiuolaikine muzika, šokėjomis ir vykstančiais renginiais.

Marijampolės sav., Mokolų k., Mokyklos g. 1
Tel. (8 343)  20 023
El. paštas info@clubluna.lt
www.clubluna.lt

Buktos gamtinis - pažintinis takas

Buktos miškas - vienas įdomiausių Lietuvoje. Jis išsiskiria gamtos vertybių gausa. Šiame miške įrengtame pažintiniame take yra 2 trasos: 1,7 km. ir 1,3 km. ilgio. Take įrengtos 7 stotelės, skirtos susipažinti su skroblynais, aliuviniais miškais, pelkėtais lapuočių miškais, su tako teritorijoje esančiomis augalų ir gyvūnų rūšimis, senaisiais medžiais.

Kelio Marijampolė - Krosna 14 kilometre kairėje pusėje
Tel. (8 343)  91 763
El. paštas mmu@takas.lt
www.mmu.lt

Ž. Sinkevičiaus nuotrauka

Marijampolės sveikatingumo centras SVEIKATOS BANGA (baseinas)

Čia galima ne tik paplaukioti, bet ir pasikaitinti pirtelėje, pasimėgauti sūkurinės vonios malonumais. Du kartus per savaitę (penktadieniais ir sekmadieniais) baseine vyksta moterų aerobikos vandenyje užsiėmimai. Baseino patalpose kabinetą yra atidariusi masažuotoja. Baseino pastate veikia ir soliariumas.

Marijampolė, Mokolų g. 61
Tel. 8 655  59 925
El. paštas sveikatosbanga@takas.lt
www.sveikatosbanga.lt

Marijampolės sporto mokykla (baseinas)

Maloniai kviečiame apsilankyti baseine. Tai 25 m ilgio 4 takelių uždaras baseinas. Yra galimybė pasikaitinti pirtyje.

Marijampolė, Jaunimo g. 8
Tel. (8 343) 75 906
El. paštas marijampolesbaseinas@one.lt

Pramoginiai šuoliai parašiutu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu

Marijampolės aeroklubas kviečia atvykti į Sasnavos aerodromą pasigrožėti parašiutininkų šuoliais, o aktyvių pramogų mėgėjus patiems išbandyti šuolio parašiutu pojūčius.
Pavieniai asmenys bei organizuotos grupės gali užsisakyti skrydį lėktuvu virš vietos apylinkių arba iš anksto numatytu maršrutu.
Aerodromo lankytojams laikui praleisti yra įrengtos pavėsinės, poilsiavietės, žaidimų aikštelės, tvenkinys su pliažu, organizuojama žvejyba. Vietinėje valgykloje galima atsigerti kavos, arbatos.
Skrydžių sezonas balandžio-spalio mėn.

Marijampolės sav., Sasnavos sen., Kuzų k.
Tel. (8 687) 32143
El. paštas alvydas@marizone.lt
www.marizone.lt  

 

Kartodromas

Puiki pramoga visiems greičio aistruoliams. Galima išbandyti savo jėgas ir žiemą. Sniegas, žieminės padangos, žieminė trasa - tai dar daugiau adrenalino. Išbandykite savo vairavimo įgūdžius, juk visi žymiausi lenktynininkai pradėjo savo karjerą nuo kartingų!

UAB „Sūduva Motorsport“
Marijampolė, Kauno g. 146
Tel. 8 656 19 903
El. paštas info@smskart.lt
http://www.smskart.lt

 

Šaudymas viduramžių lankais, kubilas, pirtis, žvejyba

Visiems norintiems pajusti Robino Hudo dvasią! Po įtemptų šaudymo iš lanko varžybų galėsite pasimėgauti alumi ar gaiviaisiais gėrimais patogiai įsitaisę kubile, pasišildyti pirtelėje, o gal tiesiog nerūpestingai užmesti meškerę.

Kaimo turizmo sodyba „Bukonys“
Marijampolės sav., Bukonių k.
Tel. 8 610 08 806
El. paštas zyraiva@zebra.lt
www.bukonys.lt

 

Skrydis karšto oro balionu

Jeigu norite pajusti paukščio skrydžio žavesį ir pažvelgti į Sūduvos krašto gamtos grožį iš aukštai - ši pramoga kaip tik Jums!

Tel. 8 687 22 961

Baidarėmis Šešupe

Marijampolės baidarės kviečia Jus aktyviai praleisti vasaros atostogas bei savaitgalius. Plaukimas baidarėmis, stovyklavimas gamtoje -
tai pats geriausias poilsis ir jėgų atgavimo būdas. Puiki proga susitikti giminaičiams, kolegoms ar seniai matytiems bendraklasiams. Išbandykite save!

Marijampolė
Tel. 8 614 40205
El. paštas: marijampolesbaidares@gmail.com
www.marijampolesbaidares.lt


  

 Paskutinis atnaujinimas: 2012-03-28 18:01:04