2017-12-15; 8:32 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13915672
Šiandien apsilankė: 3334
Dabar naršo: 266Pranešimai spaudai
Mobili futbolo aikštė, kuri vienus džiugina, o kitus - piktina

Įpusėjus vasarai J. Basanavičiaus aikštėje, pačioje miesto širdy, netikėtai išdygo mini futbolo aikštė. Marijampoliečiams tai neįprasta staigmena, tad nieko keisto, kad ir reakcijos skirtingos – vieniems tai pinigų švaistymas, o kitiems - nuotaikinga pramoga. Kritikuoti, kaip ir visada, griebiasi patys nekantriausieji ir negaištantys laiko pasigilinti į esmę, tačiau žmonės, kurie sukūrė idėją, galvojo ne apie save, o apie visus.

Idėjos autorius yra VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ direktorius Andrius Jasinskis. Pagal parašytą projektą gauta pinigų suma iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo buvo skirta įsigyti mobilią futbolo aikštę. Projekto partneris - Marijampolės savivaldybė, kuri įsipareigojo sudaryti tinkamas sąlygas J. Basanavičiaus aikštėje daugiafunkcinei aikštelei įrengti. Kaip pačiame projekte numatyta, ši aikštė skirta skatinti sporto socialinės funkcijos plėtrą, nusikalstamumo ir kitų socialinių problemų padariniams šalinti, gerinti marijampoliečių, ypač jaunų žmonių, gyvenimo kokybę, skatinti garbingos konkurencijos (varžymosi ir bendradarbiavimo) tradicijas visuomenėje.

Kaip pats idėjos autorius A. Jasinskis sakė, jam ši mintis kilo dar prieš kelerius metų, kai panaši aikštė buvo Marijampolėje. Čia vyko įvairios jaunių futbolo varžybos, ir ši pramoga susilaukė itin didelio jaunimo susidomėjimo. „Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje trūksta gyvumo ir veiklos. Manau, kad mobili futbolo aikštė leis jaunimui drauge puikiai praleisti laiką, žaisti futbolą, sportuoti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą“. Žmonės skatinami ne tik bendrauti, tačiau ir suburti komandas, o gal net tarpusavyje surengti varžybas.

Aikštė skirta ne tik jaunimo pramogoms, čia laiką praleisti gali įvairios kartos.  Sportuoti gali tėveliai su savo atžalomis. Tai leistų ne tik bendrauti su šeima, galbūt vaikai tokiu būdu atras savo tikrąjį pašaukimą, o ateityje ir kelią į FK „Sūduva“, kuris šiemet sėkmingai skinasi kelią UEFA Europos lygoje.

Aikštė dabartinėje savo vietoje stovi laikinai. Kaip ilgai ji čia bus, priklauso tik nuo miestelėnų. Jeigu ja bus naudojamasi pagal paskirtį, čia bus galima laiką leisti dar ir rudenio pradžioje.

 

 

Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus