2017-09-25; 11:06 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13212824
Šiandien apsilankė: 4370
Dabar naršo: 157Pranešimai spaudai
Marijampolės jaunimas vasarą užbaigė produktyviai

Rugpjūčio 28-29 dienomis, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai rinkosi į Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskirtas stalas“ organizuojamą Vasaros forumą. Forume dalyvavo apie 40 žmonių iš daugiau nei 8 jaunimo organizacijų. Buvo apžvelgtos įvairios temos, nuo Marijampolės regiono jaunimo organizacijų apžvalgos, organizacijų įvaizdžio kūrimo iki lyderių ugdymo paskaitų ir netgi streso valdymo pamokų.

„Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“, organizacija, kuri vienija daugiau nei 20 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, kiekvieną vasarą organizuoja jaunimo forumus, kuriuose organizacijų nariai turi galimybę pažinti vieni kitus, išmokti naujų dalykų ir kelti savo kompetencijas įvairiose srityse. Šiais metais nusprendėme apimti keletą temų, kurios yra aktualios šių dienų jaunimo atstovams. Tai organizacijų įvaizdžio kūrimas, lyderių ugdymas. Kadangi artėja nauji mokslo metai tiek moksleiviams, tiek studentams ypatingai aktuali tema buvo streso valdymas, na, o atsipalaidavimui žaidėme daug komandos stiprinimo žaidimų,“ – kalbėjo „Apskritojo stalo“ pirmininkė Aistė Mikulionytė.

Renginys vykęs darbo dienomis, neišgąsdino jaunimo atstovų, gausus dalyvavusių būrys parodė, jog vasarą nori užbaigti produktyviai bei naudingai.

Organizacijos pirmininkė džiaugiasi jaunų žmonių noru mokytis ir dalyvauti tokio pobūdžio renginiuose: „Manau, jog tik dalyvaudami tokiuose renginiuose ir pasisemdami naujų žinių, jauni žmonės gali kokybiškai atstovauti savo ir kitų interesus“.

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba kasmet organizuoja žiemos bei vasaros forumus, kurių metu stengiasi kelti jaunimo kompetencijas, ugdyti jų pilietiškumą bei dalintis savo gerąja patirtimi.

 

Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ informacijaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus