2017-03-24; 0:09 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 11938597
Šiandien apsilankė: 95
Dabar naršo: 162Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje – išankstinė filmo „Amžinai kartu“ premjera ir susitikimas su kino kūrėjais

Sausio 10 dieną 17.30 val. Marijampolės kino teatre „Spindulys“ įvyks ilgai laukto režisierės Linos Lužytės vaidybinio filmo „Amžinai kartu“ išankstinė premjera. Filmas apkeliavo Indijos, Liuksemburgo, Čekijos, JAV ir Italijos tarptautinius festivalius ir sulaukė daugybės aplodismentų ne tik už puikų scenarijų, bet ir už nepriekaištingą Lietuvos aktorių vaidybą.

Išankstinė filmo „Amžinai kartu“ premjera Marijampolėje yra išskirtinė ne tik tuo, jog filmą marijampoliečiai išvys vieni pirmųjų Lietuvoje, bet ir tuo, jog filmo pristatyti atvyks patys filmo kūrėjai – aktorė Gabija Jaraminaitė ir filmo prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė. Susitikimas su filmo „Amžinai kartu“ kūrėjais vyks po filmo seanso, 19 val.

Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) – tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantis į mylimą filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga ir praneša policijai, kad ji neturi tėvų. Bet moteris nepasiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Vieną pagrindinių filmo herojų – Dukrą – sukūrė pirmą kartą kino aktorės amatą išbandžiusi Kauno rajone kartu su gausia šeima gyvenanti Eila Grybinaitė.

,,Eilai puikiai sekėsi, nes ji moka filmo kadre tiesiog būti, gyventi. Ypač stebina tai, kad labai pozityvioje aplinkoje gyvenanti ir jokios patirties kino aikštelėje neturinti mergaitė puikiai išreiškė labai skirtingas ir jai pačiai dažnai visai svetimas emocijas,” – darbą su debiutuojančia aktore prisimena režisierė Lina Lužytė.

Kartu su pagrindinius herojus sukūrusiais aktoriais Gabija Jaraminaite, Dainiumi Gavenoniu ir Eila Grybinaite filme taip pat nusifilmavo visas būrys Lietuvos kino ir teatro žiūrovams puikiai pažįstamų aktorių. Svarbiausias antraplanis - artimo Žmonos draugo - vaidmuo atiteko jau ne pirmą kartą filmavimo aikštelėje su Gabija Jaraminaite susitikusiam Giedriui Savickui. Tarptautinių festivalių žiūrovus iki ašarų prajuokinusios socialinės darbuotojos vaidmenį sukūrė aktorė Rasa Samuolytė, skeptiško tardytojo rolė patikėta Arūnui Sakalauskui, o daugelis kitų ne mažiau ryškių vaidmenų atiteko aktoriams Rimantei Valiukaitei, Justei Zinkevičiūtei, Ramūnui Cicėnui, Martynui Nedzinskui, Dariui Gumauskui, Juliui Žalakevičiui ir kitiems kino ir teatro talentams.

*******************

Filmo „Amžinai kartu“ išankstinė premjera kino teatre „Spindulys“ sausio 10 d. 17.30 val. Bilieto kaina – 4,30 Eur. Bilietus galima įsigyti kino teatro kasoje arba internetu www.spinduliokinas.lt. Daugiau informacijos tel. (8 343) 54787.

Informacija apie filmą facebook puslapyje www.facebook.com/amzinaikartu.lt/Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus