2017-05-24; 19:04 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12320767
Šiandien apsilankė: 2865
Dabar naršo: 77Pranešimai spaudai
LSA Švietimo ir kultūros komiteto išvažiuojamasis posėdis Marijampolėje

Marijampolėje gegužės 9 d. vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos Švietimo ir kultūros komiteto išvažiuojamasis posėdis.

Posėdyje dalyvavo Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkas, LSA viceprezidentas, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, pirmoji pavaduotoja, Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irutė Varzienė, antrasis pavaduotojas, LSA patarėjas švietimo ir kultūros klausimais Jonas Mickus, kiti komiteto nariai.

Posėdžio pradžioje Savivaldybės administracijos direktorius, Švietimo ir kultūros komiteto narys, Sigitas Valančius supažindino komitetą su vykdoma švietimo ir kultūros politika Marijampolės savivaldybėje.

Komiteto posėdyje buvo svarstyti klausimai: dėl kultūros įstaigų vadovų kadencijų, dėl bendrojo ugdymo mokyklų tinklo, mokyklų finansavimo ir pedagogų darbo užmokesčio pertvarkos, dėl bibliotekų veiklos savivaldybėse užtikrinimo.

Švietimo ir kultūros komiteto pagrindinis veiklos tikslas - įtakoti, kad valstybinės valdžios ir valdymo institucijų rengiami teisės aktai švietimo, kultūros bei kūno kultūros ir sporto klausimais atitiktų savivaldybių interesus, kad jie būtų veiksmingai ir efektyviai įgyvendinami savivaldybėse.

Įžvalgomis apie tai, kokios problemos gali iškilti regioninės kultūros srityje įteisinus kultūros įstaigų vadovų kadencijas, pasidalino komiteto narė, asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija" kanclerė, Šilutės rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Vilma Griškevičienė. Bendrojo ugdymo mokyklų tinklo, mokyklų finansavimo ir pedagogų darbo užmokesčio pertvarkos aktualijas pristatė Švietimo ir mokslo ministerijos Kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas.

Posėdyje taip pat dalyvavo Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento  Švietimo skyriaus vedėja Asta Vaznienė ir Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Zakarevičienė, kultūros įstaigų vadovai

Posėdžiui pasibaigus svečiai lankėsi Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje, Beatričės Kleizaitės -Vasaris menų galerijoje, pažintinėje ekskursijoje po Marijampolę.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės nuotraukosAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus