2017-06-25; 20:22 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12447420
Šiandien apsilankė: 3017
Dabar naršo: 38Pranešimai spaudai
Lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ tapo modernus ES ir bendrojo finansavimo lėšomis

Marijampolės savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Marijampolės miesto lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ modernizavimas“ Nr. VP3-2.2-ŠMM-06-R-41-006 pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ VP3-2.2-ŠMM-06-R priemonę „Investicijos į ikimokyklinio ugdymo įstaigas“.

Įgyvendinus projektą lopšelis-darželis „Vaivorykštė“, pastatytas dar 1990 metais, pasikeitė neatpažįstamai ir tapo modernia ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaiga. Iš projekto lėšų buvo atnaujintos pastato vidaus patalpos, pakeista įranga, baldai ir įsigytos reikiamos ugdymo priemonės, kompiuterinė technika ir programinė įranga. Taip pat pakeista pasenusi elektros instaliacija, šildymo prietaisai, suremontuotos vaikų ugdymui skirtos patalpos ir dalis bendro naudojimo patalpų, rekonstruoti sanitariniai mazgai. Įrengtas metodinės veiklos kabinetas, kurio iki šiol čia nebuvo ir labai trūko. Vienoje iš esamų grupių įrengtos ir pritaikytos patalpos vaikams iki 1 metų amžiaus. Tai vienintelė Marijampolėje veikianti ikimokyklinio ugdymo įstaiga, pritaikyta tokio amžiaus kūdikiams. Įgyvendinus projektą akivaizdžiai pagerėjo lopšelio-darželio vidaus patalpų estetinis vaizdas, mikroklimatas, sanitarinės-higieninės sąlygos atitinka visus reikalavimus. Tad įstaigoje sudarytos tinkamos sąlygos ir ugdytiniams, ir darbuotojų kolektyvui. Techninį projektą parengė ir rekonstrukcijos darbus atliko viešojo konkurso būdu atrinktas rangovas UAB „Statybos ritmas“. Modernizavimo darbai, reikiamos priemonės, įranga ir technika projekto įgyvendintojams atsiėjo per 1 mln. 174 tūkst. litų. 85 proc. šių lėšų sudarė Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto parama, likusią dalį turėjo prisidėti Marijampolės savivaldybės administracija.

 Prieš 22 statytame lopšelyje-darželyje jau dvylika metų įgyvendinamos sveikatingumo ugdymo programos, didelis dėmesys skiriamas vaikų su fiziniais sutrikimais lavinimui. Čia yra nuolat veikiantis baseinas, kurį gali lankyti visi vaikai nuo 2 iki 7 metų pagal tėvų sutikimą.

 

Marijampolės savivaldybės administracijosViešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus