2017-11-23; 15:16 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13723975
Šiandien apsilankė: 6549
Dabar naršo: 114Pradžia > Renginiai
Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Informacija apie pateiktas 2018 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų paraiškas

Iki šių metų lapkričio 1 d. vyko Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų paraiškų teikimas 2018 metų finansavimui iš Valstybės ir Savivaldybės biudžetų gauti.

Projektų paraiškas dėl dalyvavimo konkurse galėjo teikti neįgaliųjų nevyriausybinė organizacija, suprantama, kaip ją apibrėžia Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas, ir vykdanti sporto veiklas neįgaliesiems (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir kitas skėtines neįgaliųjų organizacijas), viešoji įstaiga (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė arba dalininkė yra valstybė arba savivaldybė), labdaros ir paramos fondas, religinė bendruomenė ar bendrija.

Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Sporto skyriui projektų paraiškas pateikė Žmonių su negalia sporto klubas „Šešupė“ ir Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“.

Projektus vertins Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. DV – 1771 sudaryta Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą 2018 m. projektų vertinimo ir atrankos komisija.  

Vadovaudamasis Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016-2018- metais nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. rugsėjo 4 d. įsakymu Nr. A1-506 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016-2018 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“ 31 punktu, Neįgaliųjų socialinės  integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus 2015 m. rugsėjo 25 d. įsakymu Nr. AK-126 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašo ir Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto finansavimo sutarties formos patvirtinimo“, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius iki gruodžio 30 d. patvirtins lėšų paskirstymą projektams finansuoti.

 

Švietimo, kultūros ir sporto departamento
Sporto skyriusAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus