2017-09-20; 12:11 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13166229
Šiandien apsilankė: 4101
Dabar naršo: 163Pranešimai spaudai
Gyventojai neaktyvūs, bet nuomonė apie administracijos veiklą daugiau teigiama

Siekdama įvertinti asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo įstaigoje paslaugų kokybę Marijampolės savivaldybės administracija nuolat atlieka anoniminę gyventojų apklausą. Kaip ir kasmet, 2016 m. apklausai buvo pasirinktas anketinės apklausos tipas. Anketa su paruoštu klausimynu buvo spausdinta metų pradžioje vietos spaudojeir nuolat skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje www.marijampole.lt. Dalyvauti apklausoje buvo raginami fiziniai ir juridiniai asmenys, besikreipiantys į Savivaldybės administraciją dėl administracinių paslaugų. Savo nuomonę galima pareikšti svetainėje arba ranka užpildytą anketą įmesti į Gyventojų pasiūlymų, pageidavimų, skundų dėžutę, esančią Marijampolės savivaldybės administracijos pastato pirmame aukšte.

2016 m. užpildyti anketą panoro tik 72 asmenys, iš jų 59 pasirinko elektroninę anketos formą. Deja, gautų anketų skaičius sudaro tik 0,13 proc. nuo visų tais metais gautų prašymų skaičiaus (2015 m. sudarė 0,04 proc.) ir dauguma jų buvo užpildytos neišsamiai. Džiugu, kad didėja procentas pareiškėjų, kurie maloniai nustebę, jog Savivaldybės administracijoje jau nereikalaujama pateikti dokumentų iš valstybės institucijų ir įstaigų – veikia bendra dokumentų sistema, kuriuos tenkina atsakymų terminai ir turinys, darbuotojų profesionalumas. Taip pat gautos pastabos dėl kai kurių tarnautojų bendravimo kultūros, dokumentų rengimo vilkinimo, vietų trūkumo automobiliams pasistatyti. Kai kurie apklausos dalyviai siūlo dažniau organizuoti specialistų išvykas į seniūnijas, susitikti su gyventojais jų gyvenamojoje vietovėje.

Dėl mažo pateiktų anketų kiekio negalima objektyviai vertinti situacijos, bet apibendrinti gautus atsakymus tiktų ši vieno gyventojo anketos citata: „Kiek teko susidurti, tai viskas proto ribose, žmonės mandagūs, dalykiški, darbo sparta pakenčiama“. Su gautomis pastabomis buvo supažindinti tarnautojai ir aptarta, kaip pagerinti aptarnavimo kokybę.

Dėkojame visiems, užpildžiusiems anketas pernai, ir kviečiame tai daryti ir šiemet. Mums svarbi Jūsų nuomonė apie asmenų aptarnavimo savivaldybės administracijoje kokybę, nes tik taip galime tobulėti.

Anketą rasite Marijampolės savivaldybės interneto svetainėje www.marijampole.lt skiltyje „Apklausos“.

Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus