2017-06-27; 15:36 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
 
 
 
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos
 
 
 

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot


Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12460717
Šiandien apsilankė: 2655
Dabar naršo: 101


Pranešimai spaudai
Europos jaunimo savaitė vėl drebino Marijampolę

Gegužės 1-7 dienomis visoje Europoje, taip pat ir Lietuvoje buvo minima Europos jaunimo savaitė. Viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“ šią jaunimui skirtą savaitę kvietė švęsti įgyvendindami projektą „Europos jaunimo savaitė: Tavo kelias į sėkmę“, kurio metu buvo organizuojami šventiniai renginiai 7 skirtinguose Lietuvos miestuose: Marijampolėje, Alytuje, Kalvarijoje, Birštone, Utenoje, Raseiniuose ir Tauragėje.

Visos savaitės metu teorinėse ir praktinėse veiklose dalyvavo daugiau nei 1000 įvairaus amžiaus jaunuolių bei daugiau nei 100 sprendimų priėmėjų, jaunimo darbuotojų ir su jaunimu dirbančių asmenų. Renginių metu buvo inicijuojamos diskusijos jaunimui svarbiais klausimais, pristatomos skirtingose savivaldybėse vykdomos darbo su jaunimu formos ir galimybės, dalinamasi gerąja patirtimi.

Projekto renginių metu netrūko ir pramoginių veiklų: projekto dalyviai išbandė įvairias jaunimo užimtumo formas: plaukė baidarėmis, mokėsi skirtingų šokių technikų, dalyvavo orientacinėse varžybose, susipažino su fotografijos, teatro ir muzikos subtilybėmis, susipažino su įvairiomis edukacinėmis programomis bei išskirtinėmis vietovėmis, pramogavo muzikiniuose koncertuose bei begalėje kitų veiklų.

Projektas „Europos jaunimo savaitė: Tavo kelias į sėkmę“ tapo puikia galimybe ne tik jauniems žmonėms sudalyvauti įvairiose veiklose, sužinoti apie užimtumo galimybes savivaldybėje, bet ir partnerėms organizacijoms, kurios aktyviai dalijosi savo turima patirtimi ir sėmėsi jos iš kitų organizacijų.

Europos jaunimo savaitė (EJS) vyksta nuo 2003 m. kas 18 mėn. pagal struktūrinio dialogo ir pirmininkaujančių Europos Sąjungos Tarybai valstybių ciklus. Europos jaunimo savaitė prisideda prie Europos jaunimo strategijos prioritetų įgyvendinimo ir yra integrali struktūrinio dialogo dalis.

Struktūriniu dialogu vadinamos jaunų žmonių ir už jaunimo politiką atsakingų asmenų (visais lygmenimis) diskusijos pasirinkta tema, siekiant politiniams sprendimams priimti reikalingų rezultatų. Diskusijos yra struktūruotos temų ir laiko prasme.

Europos jaunimo savaitės metu visoje Europoje vyksta įvairaus masto renginiai, susiję su savaitės tema ir jaunimo politika.


Projektas finansuojamas programos Erasmus+ lėšomis.

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
 

PRISIJUNGTI gyventojams
VAIZDO transliacijos
APKLAUSA apie asmenų aptarnavimo kokybę


EISMO TVARKARAŠČIAI
GATVIŲ PAVADINIMŲ IR ADRESŲ SUTEIKIMAS
KAIMO PLĖTROS ŽEMĖTVARKOS PROJEKTAI
VIETOS BENDRUOMENIŲ SAVIVALDOS PROGRAMA
MARIJAMPOLĖS MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ 
 
 
 
 
 
   
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus