2017-09-25; 11:03 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13212824
Šiandien apsilankė: 4370
Dabar naršo: 157Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Daugiabučių namų bendrijų, administratorių bei statybos įmonių dėmesiui!

VšĮ CPO LT – centrinės perkančiosios organizacijos funkcijas atliekanti įstaiga, kurios tikslas yra užtikrinti spartesnę viešųjų pirkimų centralizavimo plėtrą Lietuvoje, diegti naujoves, užkirsti kelią korupcijai atliekant viešuosius pirkimus ir sudaryti galimybes mažinti valstybės biudžeto išlaidas viešiesiems pirkimams.

Daugiabučių namų savininkų bendrijos ar administratoriai, kuriems Viešųjų pirkimų įstatymo nuostatos netaikomos, per naują VšĮ CPO LT sukurtą elektroninę priemonę Elektroninį pirkimų centrą (https://epc.cpo.lt/) gali paprastai ir skaidriai įsigyti daugiabučių namų modernizavimo darbų.

Nuo liepos mėnesio vidurio sudaryta galimybė rangos darbus be projektavimo pagal techninį darbo projektą įsigyti per Elektroninį pirkimų centrą ypač svarbi toms daugiabučių namų savininkų bendrijoms ir administratoriams, kurie turi parengtus techninio darbo projektus ir iki 2017 m. gruodžio 31 d. turi modernizuoti daugiabučius namus, nes iki metų pabaigos to nepadarius, gyventojai prarastų 5 proc. valstybės paramos skirtos šiems daugiabučiams namams modernizuoti. Siekiant maksimaliai patenkinti užsakovų poreikius ir užtikrinti pirkimų per Elektroninį pirkimų centrą lankstumą ir paprastumą, užsakovams pakaks įkelti techninį darbo projektą, o tiekėjams reikės tik pateikti kainos pasiūlymą visiems būtiniems darbams atlikti.

Taip pat elektroninė sistema be žmogiškojo veiksnio įtakos įvertina pateiktus tiekėjų pasiūlymus ir pirkimo laimėtoja tampa įmonė, pasiūliusi ne tik konkurencingą kainą, bet ir kitus užsakovui svarbius kriterijus, pavyzdžiui, darbų atlikimo terminą, papildomą garantiją rangos darbams, atestuotų statybos vadovų skaičių ir pan. Išplėstas pasirinkimų ratas vykdant renovacijos darbų pirkimus geriau atitiks daugiabučių namų savininkų poreikius ir lūkesčius.

Susipažinti su praktiniu ekonominio naudingumo kriterijaus taikymu formuojant užsakymą ir pasinaudoti sudaryta galimybe galima šiuo adresu:

https://epc.cpo.lt/kategorijos/ranga_e_projektavimu/

 

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus