2018-02-25; 15:39 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 14451918
Šiandien apsilankė: 3123
Dabar naršo: 165 
 
Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
ADVENTUR 2018: Marijampolė kvies į dvigubą – Sūduvos ir Kultūros – sostinę!

Sausio 26–28 dienomis Marijampolė - Lietuvos kultūros sostinė prisistatys tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“, vyksiančioje  Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Šių metų parodos tema „Keliauk kitaip“, svarbiausias akcentas – šalies nepriklausomybės šimtmetį švenčianti Lietuva, tačiau tradiciškai parodų organizatoriai skiria ypatingą dėmesį Lietuvos kultūros sostinei.

Parodos atidaryme, kuris vyks penktadienį 10 val., svečius ir dalyvius apsilankyti 2018 metais Marijampolėje - Lietuvos kultūros sostinėje kvies ir kultūrinių renginių programą „Laikas keičiasi ir keičia“ pristatys Savivaldybės merė Irena Lunskienė, savo kūrybinėmis iniciatyvomis Marijampolę garsinantis, išskirtinis parodos ir Marijampolės svečias pasaulio menininkas Ray Moon Bartkus ir parodos atidarymą vesianti marijampolietė žurnalistė, laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė.

Parodos metu net 3 dienas savivaldybė prisistatys III salėje „Švenčianti Lietuva“ stende Nr. 3.23. Ekspozicijoje „Marijampolė - 2018 metų Lietuvos kultūros sostinė“ žinią apie programą „Laikas keičiasi ir keičia“ ir svarbiausius renginius skleis ne tik turizmo atstovai ir ypatingi stendo svečiai.

Penktadienį, po parodos atidarymo, ekspozicijoje lankytojus sutiks Ray Moon Bartkus, „Malonny“ projekto sumanytojas, galerijos po atviru dangumi ir idėjų migracijos Marijampolėje puoselėtojas. Nuo 11.30 val. bus galima pabendrauti su žinomais marijampoliečiais: daugiausia simpatijų LRT televizijos žvaigždės rinkimuose „Visų laikų TV žvaigždės“ pelniusia žurnaliste Ugne Galadauskaite, „Šv. Jurgio sezono“ sumanytoju, operos solistu Edmundu Seiliumi, Lietuvos balso konkurso nugalėtoju marijampoliečiu Pauliumi Bagdanavičiumi.

Stende penktadienį ir šeštadienį lankysis Kultūros sostinės atidarymo dalyviai - istorines asmenybes pristatę personažai iš praeities: miesto įkūrėja grafienė Pranciška Ščiukaitė - Butlerienė, Vincas Kudirka, Prezidentas Kazys Grinius su žmona Joana. Marijampolės unikalumą skleis pasakojimai apie tai, kur ir kada Marijampolėje iš dangaus krenta „saldainės“, kokiu „Rožančkeliu“ pasivaikščioti ėjo miesto įkūrėja-grafienė P. Butlerienė, kur yra vienintelis Europoje zuikių muziejus ir kaip pasigaminti levandomis kvepiančius miego zuikučius. Lankantis stende dar bus galima sužinoti apie krašto muziejaus kultūros lobynus, stabtelti fotosesijai prie nuostabaus prieškarinio Miesto sodo tiltelio ar pasinerti į bibliotekos stebuklų paslaptis, susipažinti su turizmo naujienomis ar suvalkietiškai pašmaikštauti.

Koncertinės salės „Autentiška Lietuva“ scenoje Marijampolę pristatys meno kolektyvai: šiuolaikinio šokio grupė „Arabeskas“, Č. Sasnausko choras,  su solistu Pauliumi Bagdanavičiumi, pučiamųjų  instrumentų orkestras ir Baraginės kapela „Svaja“.

Kviečiame dalyvauti parodoje „Adventur 2018“ ir pažinti švenčiančią Lietuvą.

Ieškokite 2018 m. Lietuvos kultūros sostinės simbolio – Varpo, susitikime Marijampolės stende, dalinkimės gražiomis žiniomis ir būkime 2018 metų kultūros sostinės ambasadoriais!

Daugiau: http://litexpo.lt/lt/parodos/tarptautine-turizmo-ir-aktyvaus-laisvalaikio-paroda-adventur

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus