2017-12-17; 15:54 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13940943
Šiandien apsilankė: 7863
Dabar naršo: 70Pranešimai spaudai
Parkuose lapus grėbė patys marijampoliečiai

Tradicinė kasmetinė aplinkos tvarkymosi akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2017“ jau baigėsi. Šia proga Marijampolės savivaldybės administracija ir Laisvalaikio ir užimtumo centras pakvietė prisidėjusių organizacijų atstovus prie puodelio arbatos.

Akcijos metu sutvarkyti Marijampolės Pašešupio, Poezijos ir Seminarijos parkai bei kitos viešosios erdvės. Čia iš peties darbavosi gausus būrys talkininkų – nuo pačių mažiausiųjų ir darželinukų iki senjorų.

Susirinkusiems visiems organizacijų atstovams dėkojo Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Mindaugas Lelešius. Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė pašmaikštavo, kad „dažnas svečias pastebi Marijampolėje palaikomą švarą ir stebisi ja, o aš jiems atsakau, kad patys marijampoliečiai yra labai tvarkingi“. Laisvalaikio ir užimtumo centro darbuotojas Saulius Lisauskas pastebėjo, kad „tokios akcijos skatina žmonių bendruomeniškumą ir susivienijimą“. Akcijos dalyviams įteiktos simbolinės dovanėlės ir padėkos raštai, taip pat išrinkta „Gražiausia akcijos akimirka“ ir „Meniškiausia akcijos nuotrauka“.

Akcijos organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems gražinant miestą ir parkus: Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariams, Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto studentams ir Marijampolės meno mokyklos mokiniams, Marijampolės vaikų lopšelių-darželių „Šypsenėlė“, „Vaivorykštė“, „Nykštukas“, „Pasaka“ auklėtiniams ir auklytėms, VšĮ Marijampolės futbolo klubui, Marijampolės „Smalsučio“ pradinės mokyklos mokiniams ir auklėtojoms, Marijampolės krašto samariečių bendrijai, Marijampolės jaunimo mokyklai ir Marijampolės profesinio rengimo centro ugdytiniams, Vidžiūnų, Kučinskų ir Deltuvų šeimoms, paskatinusioms giminaičius ir kaimynus dalyvauti akcijoje (sutvarkyta Stalupėnų g. ir jos prieigos, Trakėnų g., Siauroji g. ir šalia esančios teritorijos).

Viešųjų ryšių tarnyba

Marijampolės savivaldybės administracijos ir organizatorių nuotraukosAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus